1966 yılında İzmir’de doğdum. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık-Mühendislik Fakültesini bitirdikten sonra 12 yıl İzmir’de serbest şehir plancılığı yaptım. Bu süreç sonunda içinde bulunduğum durumdan daha doğrusu dibe vuruştan sonra ani bir kararla yurt dışına gitmeye karar verdim ve Belçika’ya yerleştim. Bu ani kararın ve aslında İzmir’den kaçışın hayatımın dönüm noktası olduğunu bir süre sonra anladım. Bu dibe vuruştan kurtulmanın zamanı gelmişti. Her şeyi mükemmel yapmak, kontrol altında tutmak ve başarılı olmak zorunluluğu beni yormuştu ve artık uyanma ve ayağa kalkma zamanıydı. Kendimi bulma ve tanıma yolculuğumda kişisel gelişimle ilgili bir çok eğitim aldım, seminer ve toplantılara katıldım. Yolum en sonunda THETA HEALING® ile birleşti.

THETA HEALING® ile birlikte aldığım diğer eğitimler ve farkındalıklarla insanların içindeki ışığı fark etmelerini sağlamayı ve kendilerine olan yolculukta onlara eşlik etmeyi sürdürüyorum. Avrupa’da Türkçe eğitim veren ilk THETA HEALING® eğitmeniyim ve aynı zamanda Belçika’da serbest mimarlık yapıyorum. THETA HEALING® ile yarattığımı yaşıyorum.

Beğenilmeyen davranışlarınızı, korkularınızı, endişelerinizi iptal etmek, dönüştürmek yada değiştirmek ve tüm bunları nasıl yapacağınızı ögrenirken eğlenmek istiyorsanız bireysel seanslarda ve eğitimlerde sevgiyle buluşalım. Sizde bilinçaltı blokajlarınızdan THETA HEALING® ile özgürleşebilir ve yarattığınızı yaşayabilirsiniz.

Yolunuz, yolumuz sevgi OLsun, Rabb’imin nuruyla aydınlansın ve aşk OLsun.

Dilek ÖZTULU

Kwadestraat 1 3460 Bekkevoort

+32 485 863 955

Ş.Turgay Köyağasıoğlu 1964 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1987 yılı mezunudur. 15 yıl kamuda ve kendi kliniğinde diş hekimliği yaptıktan sonra; 2002 yılından bu yana Kişisel Gelişim Danışmanlık hizmeti vermektedir. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde “Tıbbi Hipnoz“ eğitimini tamamlamıştır.

Reiki, Kundalini Reiki, Ra-Sheeba ve Takyon enerji sistemleri üzerinde master düzeyde eğitmenlik ve danışmanlığını sürdürmektedir.

Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü’nde Sn. Mehmet Zararsızoğlu’ndan üç yıl süreyle aldığı “Aile / Sistem Dizim Grup ve BireyselTerapiler” eğitimi ile yine Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü bünyesinde Sn. Heinrich Breuer’den aldığı “Hipnoterapi” eğitimlerini tamamlamıştır.

SAHA adını verdiği “Hipno-Sistemik Alan Çalışma Grubunun” kurucusu ve moderatörüdür.

İki çocuk babası olan Ş.Turgay Köyağasıoğlu kendi şirketi olan Yeniden Doğuş Kişisel Gelişim Merkezi’nde ve akademimizde halen grup ve bireysel terapist kimliği ile danışmanlık/egitmenlik hizmetlerini sürdürmektedir.