ACCESS CONSCIOUSNESS™/ BİLİNCE ULAŞMA

Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir.

Bilinç yargı olmaksızın herşeyi kapsar. Bilinçlilik sürekli olarak daha fazla olasılığa, daha fazla seçeneğe ve daha fazla yaşama kendimizi açma yeteneğimizdir. ACCESS CONSCIOUSNESS™ ile düşündüğümüz, hissettiğimiz, inandığımız, yargıladığımız veya karar verdiğimiz herşeyin yalnızca ilginç bir bakış açısı olduğunu hatırlayarak, kendimizi özgürleştireceğimiz daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlara sahip olacağız.

Herhangi bir ACCESS CONSCIOUSNESS™ sınıfında tartışılan ilk araçlardan biri soruda olmaktır. Soru güçlendirir, yanıt her zaman güçsüzleştirir. Soru sormanın herhangi bir durumun enerjisini değiştirebileceğinin farkında olarak farklı bir kapıyı, farklı bir olasılığı açmış olan şeyin her zaman bir soru olduğunu görmeye başlarız.

Eğer sürekli olarak soru olmaya istekli iseniz, tüm yaşamın size nasıl kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla gelebileceğinin kapılarını açarsınız.

Ya bugün farklı bir şeyin başlangıcı olabilseydi?

Access Bars™

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır.

Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır!

Sadece çok daha fazlasını almayı arzulayarak ve yapmaya daha az çaba sarf ederek arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz. Access Bars™ seansı almak veya öğrenmek, bunu gerçekleştirmenize ve çok daha fazlasının hayatınızda karşınıza çıkmasına izin verecektir.

Access Bars™, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.

En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız. En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.

Access sisteminin içindeki ilk eğitim semineri Access Bars™’ tır. 1 günlük eğitimdir. Bu eğitimde 2 kez bars seansı alıp, 2 kez bar seansı verme şansına sahip olacaksınız. Bu eğitimi birinci kez aldığınızda “uygulayıcı” olur ve seanslar uygulayabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir “eğitmen” olursunuz.

Eğitim Ücreti: €200   –   1 Seans ücreti: €100


Access Bars™ FAYDALARI


 • Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
 • Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
 • Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
 • Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
 • Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
 • Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
 • Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
 • Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
 • Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur. Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.
 • Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
 • Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür. Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
 • Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
 • Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
 • Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
 • Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
 • Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
 • Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
 • Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
 • Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

Access Consciousness® Foundation


Access Consciousness® Foundation sisteminin ileri düzey eğitimleri arasında yer alan Foundation 4 günden oluşan bu eğitim; değişim, dönüşüm ve Bilinçlenme programıdır. Eğitime katılanlara manuel (kitap), eğitimin ses kayıtları ve Access Consciousness® Foundation katılım sertifikası verilecektir.

Bu 4 günlük sınıfına gelenler 4 günün sonunda bambaşka bir Enerji, Bilinç ve farkındalıkla çıkmaktadır, bundan daha iyi nasıl olur? Böylece mümkün olduğunu bildiğiniz fakat henüz yaratamadığınız hayatı yaratmaya başlayabilirsiniz. Bundan daha başka neler mümkün?

Bu seminer size sonsuz varlık olarak kendiniz ve sizin için var olan sonsuz seçenekler hakkında daha da muazzam farkındalık kazandıracaktır. “Başka neler mümkün? Sorusunun olasılıkları karşısında heyecanlanacaksınız.

Eğitim Ön koşulu: 1 kez Access Bars® Eğitimi alan herkes bu 4 günlük blok eğitime katılabilir.

Ücreti: €850, Seans Ücreti: €250